| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-HSM4020C |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 680~1150Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Μηχανή συσκευασίας θερμικής συρρίκνωσης PVC POF ταινία συμβατή με μακρινό υπέρυθρο θέρμανση
Περιγραφή του προϊόντος
Η μηχανή συσκευασίας ACEY-HSM4020C είναι ένας καινοτόμος εξοπλισμός συσκευασίας που ενσωματώνει κατοχυρωμένο με δίπλωμα ευρεσιτεχνίας σχεδιασμό, ασφάλεια, εξοικονόμηση ενέργειας και σταθερή απόδοση.παρέχοντας την ιδανική λύση για τη θερμική συρρίκνωση συσκευασίας των POF, PVC και PP.
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
Τεχνική παράμετρος
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V-380V |
| Δύναμη | 9KW |
| Μέγεθος | 1200 mmx400 mmx200 mm |
| Ταχύτητα μεταφοράς | 0-15m/min |
| Υλικό μεταφοράς | Τεφλόνιο |
| Εφοδιασμός με μεταφορέα | 20kg κατ' ανώτατο όριο |
| Μέγεθος μηχανής | 1600mmx560mmx660mm (L* W* H) |
| Βάρος | 80 κιλά |
| Φόρμα συρρίκνωσης | ΠΟΦ/PVC |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()