| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-HSM4020C |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 680~1150Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
Verpakkingsmachine voor thermische krimp PVC POF-film compatibel ver infraroodverwarming
Productbeschrijving
ACEY-HSM4020C warmte-krimpverpakkingsmachine is een innovatieve verpakkingsapparatuur die een gepatenteerd ontwerp, veiligheid, energiebesparing en stabiele efficiëntie combineert,een perfecte oplossing bieden voor thermisch krimpverpakkingen van POF, PVC- en PP-folie.
Productkenmerken
Technische parameter
| Stroomvoorziening | 220V-380V |
| Kracht | 9 kW |
| Afmetingen | 1200 mmx400 mmx200 mm |
| Transportsnelheid | 0-15 m/min |
| Vervoermateriaal | Teflon |
| Transportbandbelasting | Maximaal 20 kg |
| Maatwerkgrootte | Voor de toepassing van deze verordening geldt dat de in bijlage I bij Verordening (EG) nr. 1272/2008 vermelde voorschriften van toepassing zijn. |
| Gewicht | 80 kg |
| Krimpfilm | POF/PVC |
Productdisplay
![]()