| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-HSM4020C |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 680~1150Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
دستگاه بسته بندی فشرده گرما PVC POF فیلم سازگار گرمایش مادون قرمز دور
توضیحات محصول
ACEY-HSM4020C دستگاه بسته بندی کاهش حرارتی یک تجهیزات بسته بندی نوآورانه است که طراحی ثبت شده، ایمنی، صرفه جویی در انرژی و بهره وری پایدار را ادغام می کند.ارائه یک راه حل کامل برای بسته بندی کوچک شدن حرارتی POF، فیلم های PVC و PP.
ویژگی های محصول
پارامتر فنی
| منبع برق | 220 ولت تا 380 ولت |
| قدرت | 9KW |
| ابعاد | 1200mmx400mmx200mm |
| سرعت حمل | 0-15m/min |
| مواد حمل | تفلون |
| بارگیری از طریق کانویر | حداکثر 20 کیلوگرم |
| اندازه ماشین | 1600mmx560mmx660mm (L*W*H) |
| وزن | ۸۰ کیلوگرم |
| فیلم کوچک کننده | POF/PVC |
نمایش محصول
![]()