| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-3740A |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 44580/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
18650 21700 Lityum İyon Pil Paketi Montajı için Otomatik Ultrasonik Alüminyum Tel Bağlama Ekipmanı
Ürün Tanımı
ACEY-3741A, döner kaynak başı yöntemini kullanan ülkedeki ilk şirket, dijital otomatik frekans izleme ultrasonik sistemini benimsiyor.Dijital olarak kontrol edilen basınç ayarlama fonksiyonu, birinci sınıf bir görüntü tanıma cihazı ve tamamen kapalı döngü hareket kontrol devre. Çin'in kalın alüminyum tel bağlama makinesi tam otomasyon gerçekleştirmek.21700 Tesla pilleri, 26800 lityum batarya, IGBT hızlı kurtarma modülleri ve otomotiv elektroniği.
Ürün Özellikleri
1El besleme, otomatik tanımlama ve konumlandırma, otomatik bağlama ve manuel boşaltma.
2Bu montaj makinesi, müşteri tarafından belirtilen pil ürünlerinin yapıştırma üretimine adanmıştır.
3Diğer ürünlere ihtiyaç duyulursa, gerçek koşullara göre değiştirilmeleri ve kullanılmaları gerekir.
4Bu makine esas olarak çerçeve montajı, XYZC besleme montajı, otomatik besleme mekanizması, tel besleme mekanizması, jig konumlandırma ve presleme montajından oluşur.kaynak kafa mekanizması ve konsol, vb.
5. X ithal doğrusal motor benimser, Y ve Z modülleri hassasiyetli top vidaları tarafından çalıştırılır ve mesafe tekrar konumlandırma doğruluğu ±
0.02 mm, C ekseninin açısal konumlandırma doğruluğu ±1°'dur.
6Kontrol sistemi, özel sunucu motorunun çalışmasını kontrol etmek için endüstriyel bilgisayar + hareket kontrol kartını benimser.Kontrol arayüzü dostu, ve parametre ayarları dijital; daha esnek.
7Hızlı sıkıştırma sıkıştırma, tek düğme başlatma, personelin malzemeleri boşaltması için kolay ve güvenli.
Ana Teknik Parametreler
| Güç kaynağı | 220VAC±10%, 50Hz, güvenilir topraklama, maksimum tüketim oranı yaklaşık 800W |
| Ultrasonik frekans | 60KHz |
| Ultrasonik güç | 0 ~ 30W, ilk ve ikinci kaynak arasında otomatik geçiş |
| Eksen parametreleri | X-eksen, ± 0.02mm'ye ulaşan tekrarlayan konumlandırma doğruluğuyla ithal parçaları benimser; Z-eksen, hassas top vida sürücüsünü benimser |
| Kaynatılabilir alüminyum tel çapı | 125 ~ 500um (5 ~ 20mil) |
| Çalışma alanı | XY eksen maksimum: 300×300mm (müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir); Z eksen: 50mm; C eksen: artı veya eksi 90° |
| Ultrason zamanı | 10 ~ 500ms, çok kanallı |
| Kaynak basıncı | 50~1000g, çok kanallı |
| Kaynak hızı | yaklaşık olarak her tel/1,5 saniye (Not: farklı tel çapları üretim hızı ile mutlak bir ilişkiye sahiptir;farklı piller arasında hareket mesafesinde ve üretim hızında büyük bir fark olacaktırMalzemelerin kaynak kolaylığı ve hızı değişir. |
| Kaydırma açısı | ±90 derece |
| Görme sistemi | PR mikroskop büyütme 0.5 kat |
| PR aydınlatması | Beyaz ışık, ayarlanabilir parlaklık |
| Boyutları | 780mm*970mm*1558mm (L*W*H) |
| Ağırlık | 450KG |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()