| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-3753A |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 45910~59600/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
Lityum Pil Paketi için Otomatik Alüminyum Ultrasonik Wedge Kablo Bağlama Makinesi
Ürün Tanımı
ACEY-3753A ultrasonik tel bağlama makinesi, hücre terminallerini alüminyum bant çubukları veya akım kolektörleri ile bağlamak için lityum pil paketi montajında kullanılır.Bu kıvılcım olmadan ultrasonik kaynak teknolojisi benimser, tutarlı kaynak kalitesini ve hücrelere minimum termal etkiyi sağlar.ve alüminyum malzemelerinin yanı sıra benzersiz metal bağlantılar için uygundur.
Ürün Özellikleri
Teknik parametreler
| Ürün | Spesifikasyon |
| Güç kaynağı | AC 220V ± 10%, 50Hz |
| Yerleştirme | Güvenilir topraklama gereklidir. |
| Maks. Güç tüketimi | Yaklaşık 1200 W. |
| Ultrasonik Güç | 030 W, birinci ve ikinci kaynak arasında otomatik geçiş |
| X Eksen Sürücüsü | İthalatlı bileşenler, ±0,02 mm'ye kadar tekrarlanan konumlandırma doğruluğu |
| Y / Z Eksen Sürücüsü | Hızlı top vida sürücüsü |
| Kaynatılabilir Alüminyum Tel Diametri | 125 ‰ 500 μm (5 ‰ 20 mil) |
| Çalışma alanı (XY Eksen) | En fazla 400 × 400 mm (istek üzerine özelleştirilebilir) |
| Z Eksenini Yükle | En fazla 100 mm |
| C Eksen Dönüşümü | ±180° |
| Ultrasonik Zaman | 10 ¢ 500 ms, çok kanallı |
| Kaynak basıncı | 50 ‰ 1200 g, çok kanallı |
| Kaynak açısı | ±90° |
| Görme Sistemi | PR mikroskobu, 0.5 x büyütme |
| PR Işıklandırma | Beyaz ışık, ayarlanabilir parlaklık |
| Toplam Boyutlar (L × W × H) | Yaklaşık 1500 × 2200 × 1650 mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 800 kg. |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()