| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-3740A |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 54700/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
دستگاه اتصال سیم آلومینیومی متونومی برای بسته باتری لیتیوم یون
توضیحات محصول
ماشین اتصال آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیوم آلومینیومینیوم آلومینیومینیوم آلومینیومینیوم آلومینیومینیوم آلومینیومینیاستفاده از یک سیستم فرکانس ردیابی فوق صوتی دیجیتال خودکار، تابع تنظیم فشار کنترل شده به صورت دیجیتال، یک دستگاه تشخیص تصویر درجه یک، و یک مدار کنترل حرکت کاملا بسته.تحقق اتوماسیون کامل ماشین اتصال سیم آلومینیوم ضخیم چینبه طور عمده برای جوشکاری باتری تسلا 18650.21700، باتری لیتیوم 26800، باتری مربع و غیره
ویژگی های محصول
1. بارگذاری دستی (دستکاری) ، شناسایی و موقعیت گذاری خودکار، اتصال خودکار، بارگذاری دستی (دستکاری)
2. این ماشین مونتاژ برای تولید بسته بندی محصولات باتری مشخص شده توسط مشتری اختصاص دارد. تجهیزات غیر جهانی.
3اگر محصولات دیگری مورد نیاز باشد، باید آنها را با توجه به شرایط واقعی تغییر داده و استفاده شود.
4. این ماشین عمدتا متشکل از مجمع فریم، مجمع تغذیه XYZC، مکانیسم تغذیه خودکار، مکانیسم تغذیه سیم، موقعیت گذاری jig و مجمع فشار،مکانیسم سر جوش و کنسول، و غیره
5. X موتور خطی وارداتی را اتخاذ می کند، ماژول های Y و Z توسط پیچ های توپ دقیق هدایت می شوند و دقت موقعیت مکانی فاصله تکرار کمتر از ±
0.02mm، دقت موقعیت زاویه ای محور C ±1° است.
6. سیستم کنترل استفاده می کند کامپیوتر صنعتی + کارت کنترل حرکت برای کنترل عملکرد موتور سرور خصوصی. تجهیزات آسان برای کار و نگهداری،رابط کنترل دوستانه است، و تنظیم پارامتر دیجیتال است؛ انعطاف پذیرتر است.
7. استفاده از سریع کلیمپ کلیمپ، یک دکمه شروع، آسان و امن برای پرسنل برای تخلیه مواد.
پارامتر فنی اصلی
| منبع برق | 220VAC±10٪، 50Hz، زمین بندی قابل اعتماد، حداکثر میزان مصرف حدود 800W است |
| فرکانس ماوراء صوت | 60KHz |
| قدرت فوق صوتي | 0 ~ 30W، تغییر خودکار بین جوش اول و دوم |
| پارامترهای محور | محور X اجزای وارداتی را با دقت موقعیت مجدد به ± 0.02mm می رساند؛ محور Z محور پیچ توپ دقیق را اتخاذ می کند |
| قطر سیم آلومینیوم قابل جوش | 125 ~ 500um (5 ~ 20mil) |
| منطقه کار | محور XY حداکثر: 400 × 400 (می تواند با توجه به نیازهای مشتری سفارشی شود) ؛ محور Z: 50mm؛ محور C: بیشتر یا کمتر از 90 ° |
| زمان سونوگرافی | ۱۰ تا ۵۰۰ میلی متر، چند کانال |
| فشار جوش | 50 تا 1000 گرم، چند کانال؛ |
| سرعت جوش | حدود هر سیم/1.5 ثانیه (توجه: قطر سیم های مختلف رابطه ای مطلق با سرعت تولید دارند؛تفاوت زیادی در فاصله حرکت و سرعت تولید بین باتری های مختلف وجود خواهد داشت· آسان و سرعت جوش مواد متفاوت است. |
| زاویه جوش | ±90 درجه |
| سیستم بینایی | بزرگ شدن میکروسکوپ PR 0.5 برابر است |
| نورپردازی PR | نور سفید، روشنایی قابل تنظیم |
| ابعاد | 964mm*1215mm*1525mm (L*W*H) |
| وزن | 400 کیلوگرم |
نمایش محصول
![]()
![]()