| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-3753A |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 45910~59600/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Αυτόματη μηχανή σύνδεσης αλουμινίου με υπερήχους για μπαταρίες λιθίου
Περιγραφή του προϊόντος
Η συσκευή συνδεδεμένου καλωδίου υπερήχων ACEY-3753A χρησιμοποιείται στην συναρμολόγηση μπαταριών λιθίου για τη σύνδεση τερματικών κυψελών με μπαταρίες αλουμινίου ή συλλέκτες ρεύματος.Υιοθετεί τεχνολογία υπερήχων συγκόλλησης χωρίς σπίθες, εξασφαλίζοντας σταθερή ποιότητα συγκόλλησης και ελάχιστη θερμική επίπτωση στα κύτταρα.και είναι κατάλληλο για υλικά αλουμινίου καθώς και για διαφορετικές μεταλλικές συνδέσεις.
Χαρακτηριστικά του προϊόντος
Τεχνική παράμετρος
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | Εναλλακτικός ρεύμα 220V ± 10%, 50Hz |
| Εγκατάσταση | Απαιτείται αξιόπιστη γείωση |
| Μέγιστη κατανάλωση ενέργειας | Περίπου 1200 W |
| Υπερηχητική ισχύς | 0·30 W, αυτόματη εναλλαγή μεταξύ πρώτης και δεύτερης συγκόλλησης |
| Οδηγός άξονα Χ | Εισαγόμενα εξαρτήματα, επαναλαμβανόμενη ακρίβεια θέσης έως ±0,02 mm |
| Οδηγός άξονα Y / Z | Μετακίνηση με στροφή σφαίρας ακριβείας |
| Διάμετρος συγκόλλητου σύρματος αλουμινίου | 125 500 μm (5 20 ml) |
| Εργασιακή περιοχή (άξονας XY) | Μέγιστο 400 × 400 mm (προσαρμόζεται κατόπιν αιτήματος) |
| Στροφή στον άξονα Z | Μέγιστο 100 mm |
| Γ περιστροφή άξονα | ± 180° |
| Χρόνος υπερήχων | 10 ̇ 500 ms, πολλαπλό κανάλι |
| Πίεση συγκόλλησης | 50-1200 g, πολλαπλό κανάλι |
| Γωνία συγκόλλησης | ± 90° |
| Σύστημα όρασης | Μικροσκόπιο PR, μεγέθυνση 0,5x |
| Φωτισμός PR | Λευκό φως, ρυθμιζόμενη φωτεινότητα |
| Συνολικές διαστάσεις (L × W × H) | Περίπου 1500 × 2200 × 1650 mm |
| Βάρος | Περίπου 800 κιλά. |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()