| الاسم التجاري: | ACEY |
| رقم الطراز: | آسي-MS03 |
| الـ MOQ: | 1 مجموعة |
| سعر: | USD 3800~3990/Set |
| شروط الدفع: | T / T، باي بال، L / C، ويسترن يونيون، موني جرام |
| القدرة على التوريد: | 200 مجموعة / شهر |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Applicable Battery Types | 280Ah prismatic lithium batteries, cylindrical lithium batteries, polymer cells |
| Compatible Module Dimensions | Prismatic: Length 80-300mm, Thickness 10-100mm, Height 80-300mm Cylindrical: Diameter 21-50mm, Length 65-200mm Polymer: Width 30-300mm, Length 50-500mm |
| Equipment Control Method | PLC control |
| Safety Feature | Dual-hand start for enhanced safety |
| Channel Settings | 10 channel settings available for better cost-effectiveness |
| Dimensions (L×W×H) | 800mm × 750mm × 1302mm |
| Weight | 100 KG |
| Parameter | Specification |
|---|---|
| Ambient Temperature | 5°C - 35°C |
| Humidity | 20% - 90% |
| Air Pressure | 0.5 - 0.6 MPa |
| Power Supply Voltage | 220V, 50Hz / 60Hz |
| Surface Load Ratio | ≤200 kg/m² |
| Grounding Type | Direct Grounding |
| Site | Free from pollution and strong electromagnetic interference |
| Installation Environment | Flat, free from vibration and shock |
| Equipment Noise | ≤80 dB |