| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-WM-P |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 1380~1438/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-WM-P pil sarma makinesi süper kondansatörlerin ve yumuşak paketli lityum pil direk parçalarının sarılması için tasarlanmıştır.ve komple pil hücrelerine ayırıcılar.
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Güç | 25W ¥ 40W |
| Hız | 0 ̊170 rpm ayarlanabilir |
| Uygulanabilir düz pil hücresi boyutu | Uzunluk (20100) × Genişlik (2080) × Kalınlık (MAX30) mm |
| Uygulanabilir Silindirsel Piller | Φ35*L90mm içinde (bükme iğnesinin değiştirilmesi gerekmektedir) |
| Döner iğne | Φ3mm |
| Ekipman Boyutu | L550mm × 310mm × 280mm |
| Ekipmanın ağırlığı | 25Kg |
| Yapı malzemesi | Çevre koruma kaplama ve püskürtme işlemleri ile yüksek dayanıklı krom çelik |