| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-WM-P |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 1380~1438/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
De ACEY-WM-P batterijwikkelmachine is ontworpen voor het wikkelen van supercondensatoren en lithiumbatterij-elektroden in zachte verpakking. Het wikkelt efficiënt positieve elektroden, negatieve elektroden en separators tot complete batterijcellen.
| Voeding | 220V/50Hz |
| Vermogen | 25W~40W |
| Snelheid | 0~170 rpm instelbaar |
| Toepasselijke Platte Batterijcelgrootte | Lengte (20~100) × Breedte (20~80) × Dikte (MAX30) mm |
| Toepasselijke Cilindrische Batterijen | Binnen Φ35*L90mm (vereist vervanging van de wikkelnaald) |
| Wikkelnaald | Φ3mm |
| Afmetingen Apparatuur | L550mm × 310mm × 280mm |
| Gewicht Apparatuur | 25Kg |
| Structureel Materiaal | Chroomstaal met hoge sterkte, met milieuvriendelijke plating en spuitbehandeling |