| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-WM-P |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 1380~1438/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Maszyna do zawijania baterii ACEY-WM-P jest przeznaczona do zawijania superkondensatorów i miękkich kawałków słupów baterii litowej.o pojemności nieprzekraczającej 10 W.
| Zasilanie | 220V/50Hz |
| Władza | 25W ≈ 40W |
| Prędkość | 0 ′ 170 obrotów na minutę regulowane |
| Zastosowany rozmiar płaskich ogniw baterii | Długość (20 ‰ 100) × Szerokość (20 ‰ 80) × Grubość (MAX30) mm |
| Zastosowane baterie cylindryczne | W granicach Φ35*L90mm (wymaga wymiany igły wiórowej) |
| Szpilka wiążąca | Φ3 mm |
| Wielkość sprzętu | L550 mm × 310 mm × 280 mm |
| Waga sprzętu | 25 kg |
| Materiał konstrukcyjny | Stali chromowanych o wysokiej wytrzymałości z ochroną środowiska i spryskaniem |