| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-WM-P |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 1380~1438/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Η μηχανή περιέλιξης μπαταριών ACEY-WM-P έχει σχεδιαστεί για την περιέλιξη υπερπυκνωτών και πόλων μπαταριών λιθίου σε μαλακή συσκευασία. Περιελίσσει αποτελεσματικά θετικούς πόλους, αρνητικούς πόλους και διαχωριστές σε πλήρεις κυψέλες μπαταριών.
| Τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Ισχύς | 25W~40W |
| Ταχύτητα | 0~170 σ.α.λ. ρυθμιζόμενη |
| Εφαρμόσιμο μέγεθος επίπεδης κυψέλης μπαταρίας | Μήκος (20~100) × Πλάτος (20~80) × Πάχος (MAX30) mm |
| Εφαρμόσιμες κυλινδρικές μπαταρίες | Εντός Φ35*L90mm (απαιτείται αντικατάσταση βελόνας περιέλιξης) |
| Βελόνα περιέλιξης | Φ3mm |
| Μέγεθος εξοπλισμού | Μ550mm × 310mm × 280mm |
| Βάρος εξοπλισμού | 25Kg |
| Δομικό Υλικό | Χάλυβας χρωμίου υψηλής αντοχής με περιβαλλοντική επιμετάλλωση και επεξεργασία ψεκασμού |