| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-D300B |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 2160~12100/Set (negotiable) |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-D300B Otomatik Çift Taraflı Nokta Kaynak Makinesi, bir bilgisayar, hareket denetleyicisi, yüksek hassasiyetli servo motorları ve hassas modülleri içeren endüstriyel modüler bir kontrol sistemini kullanır.Yüksek doğruluğu sağlamak, esneklik ve hızlı çalışma. AutoCAD kaynak verilerinin kesintisiz ithalatını destekler. Küçük elektrot pozisyon sapmalarını otomatik olarak telafi eder.Üretim verilerinin gerçek zamanlı izlenmesi ve kaydedilmesiOtomatik durma ve alarm ile, kıvılcım patlamaları, yanlış kaynak, zayıf kaynak ve kaçırılan kaynak gibi kusurları otomatik olarak tespit eder.
| Y ekseni yolculuğu | 500 mm |
| Z ekseni yolculuğu | 400 mm |
| En yüksek nokta kaynak hızı | 0.35 s/nokta; 5000 pcs/h (servo kaynak başı) |
| Motor sürüşünün maksimum hızı | 1000 mm/s |
| Yüklü pil hücrelerinin maksimum sayısı | 432 adet (standart 18650 lityum iyonlu pil hücreleri) |
| Depo edilebilir program gruplarının sayısı | 999 grup |
| İşletim sistemi | Dahili hareket kontrol kartı + PC sistemi |
| Gönderim yöntemi | Servo motor + ithal hassasiyetli top vida doğrusal kılavuz |
| Ekipmanın güç kaynağı | Tek fazlı ~220V±10%/50Hz±10% |
| Ekipmanın hava basıncı | 00,4 Mpa |
| Ekipmanın ağırlığı | 200 KG |
| Boyutları | 1150mm (L) * 900mm (W) * 1850mm (H) |