| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-D300B |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 2160~12100/Set (negotiable) |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Η αυτόματη μηχανή σημειακής συγκόλλησης διπλής όψης ACEY-D300B χρησιμοποιεί ένα βιομηχανικό αρθρωτό σύστημα ελέγχου με υπολογιστή, ελεγκτή κίνησης, σερβοκινητήρες υψηλής ακρίβειας και μονάδες ακριβείας, εξασφαλίζοντας υψηλή ακρίβεια, ευελιξία και γρήγορη λειτουργία. Υποστηρίζει απρόσκοπτη εισαγωγή δεδομένων συγκόλλησης AutoCAD. Αυτόματη αντιστάθμιση μικρών αποκλίσεων θέσης ηλεκτροδίων. Παρακολούθηση και καταγραφή δεδομένων παραγωγής σε πραγματικό χρόνο. Αυτόματη ανίχνευση ελαττωμάτων όπως εκρήξεις σπινθήρων, ψευδείς συγκολλήσεις, αδύναμες συγκολλήσεις και χαμένες συγκολλήσεις, με αυτόματη διακοπή και συναγερμό.
| Διαδρομή άξονα Υ | 500 mm |
| Διαδρομή άξονα Ζ | 400 mm |
| Μέγιστη ταχύτητα σημειακής συγκόλλησης | 0,35 δευτ./σημείο; 5000 τεμ./ώρα (σερβοκεφαλή συγκόλλησης) |
| Μέγιστη ταχύτητα κίνησης κινητήρα | 1000 mm/s |
| Μέγιστος αριθμός φορτωμένων κυψελών μπαταρίας | 432 τεμ. (τυπικές κυψέλες μπαταρίας ιόντων λιθίου 18650) |
| Αριθμός αποθηκεύσιμων ομάδων προγραμμάτων | 999 ομάδες |
| Λειτουργικό σύστημα | Ενσωματωμένη κάρτα ελέγχου κίνησης + σύστημα PC |
| Μέθοδος μετάδοσης | Σερβοκινητήρας + εισαγόμενη γραμμική οδηγός με σφαιρική βίδα ακριβείας |
| Τροφοδοτικό εξοπλισμού | Μονοφασικό ~220V±10%/50Hz±10% |
| Πίεση αέρα εξοπλισμού | 0,3~0,4 Mpa |
| Βάρος εξοπλισμού | 200 KG |
| Διαστάσεις | 1150mm (Μ) * 900mm (Π) * 1850mm (Υ) |