| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-D300B |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 2160~12100/Set (negotiable) |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
De ACEY-D300B Automatische Dubbelzijdige Puntlasmachine maakt gebruik van een industrieel modulair besturingssysteem met een computer, motion controller, precisie servomotoren en precisie modules, wat zorgt voor hoge nauwkeurigheid, flexibiliteit en snelle werking. Ondersteunt naadloze import van AutoCAD lasgegevens. Compenseert automatisch voor kleine afwijkingen in de elektrodepositie. Real-time monitoring en registratie van productiegegevens. Detecteert automatisch defecten zoals vonken, valse lassen, zwakke lassen en gemiste lassen, met automatische stop en alarm.
| Y-as beweging | 500 mm |
| Z-as beweging | 400 mm |
| Maximale puntlas snelheid | 0,35 s/punt; 5000 stuks/u (servo laskop) |
| Maximale motorsnelheid | 1000 mm/s |
| Maximaal aantal geladen batterijcellen | 432 stuks (standaard 18650 lithium-ion batterijcellen) |
| Aantal opslagbare programmagroepen | 999 groepen |
| Besturingssysteem | Ingebouwde motion control kaart + PC systeem |
| Transmissiemethode | Servomotor + geïmporteerde precisie kogelomloopspindel lineaire geleiding |
| Apparatuurstroomvoorziening | Enkelfasig ~220V±10%/50Hz±10% |
| Apparaat luchtdruk | 0,3~0,4 Mpa |
| Apparaat gewicht | 200 KG |
| Afmetingen | 1150 mm (L) * 900 mm (B) * 1850 mm (H) |