| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-D300B |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 2160~12100/Set (negotiable) |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
ACEY-D300B Automatyczna Dwustronna Maszyna Spawalnicza wykorzystuje przemysłowy modułowy system sterowania z komputerem, sterownikiem ruchu, wysokiej precyzji serwomotorami i modułami precyzyjnymi,zapewnienie wysokiej dokładności, elastyczność i szybka obsługa. Wspiera płynny import danych spawania AutoCAD. Automatycznie kompensuje drobne odchyleń pozycji elektrody.Monitorowanie i rejestrowanie danych produkcyjnych w czasie rzeczywistymAutomatycznie wykrywa wady, takie jak wybuchy iskry, fałszywe spawanie, słabe spawanie i pominięte spawania, z automatycznym zatrzymaniem i alarmem.
| Podróż oś Y | 500 mm |
| Podróż oś Z | 400 mm |
| Maksymalna prędkość spawania punktowego | 00,35 s/punkt; 5000 sztuk/h (głowa spawania serwo) |
| Maksymalna prędkość napędu silnika | 1000 mm/s |
| Maksymalna liczba naładowanych ogniw baterii | 432 sztuk (standardowe baterie litowo-jonowe 18650) |
| Liczba grup programów do przechowywania | Grupy 999 |
| System operacyjny | Wbudowana karta sterowania ruchem + system PC |
| Sposób przekazywania | Serwo silnik + importowany precyzyjny wiertek piłkowy |
| Zasilanie urządzeń | Jednopasowe ~220V±10%/50Hz±10% |
| Ciśnienie powietrza w sprzęcie | 00,4 Mpa |
| Masa sprzętu | 200 kg |
| Wymiary | 1150 mm (L) * 900 mm (W) * 1850 mm (H) |