| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-PVM-250ML |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 1950 /Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
| Güç kaynağı voltajı | AC220V |
|---|---|
| Adlık Güç | 200W |
| Karıştırma Hızı | MAX 600 rpm |
| Hız düzenleme fonksiyonu | Üç aşamalı hız, yapılandırılabilir |
| Vakum Sistemi | Dahili vakum pompası, vakum derecesi -0.08Mpa, basınç açık bir düşüş olmadan 2 saat boyunca korunur |
| Karıştırıcı yapılandırması | Standart iki çubuklu vidalı karıştırıcı; tank gövdesine göre tasarlanmış diğer türler |
| Karıştırma tankı hacmi | 150 ml ̇ 500 ml vakum karıştırma tankı |
| Karıştırma Zamanı | 0 ¢ 600min, yapılandırılabilir |
| Genel Boyutlar | 335mm * 325mm * 575mm (L*W*H) |
| Toplam Ağırlık | 35 kg |