| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-PVM-250ML |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 1950 /Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
| Τάση Τροφοδοσίας | AC220V |
|---|---|
| Ονομαστική Ισχύς | 200W |
| Ταχύτητα Ανάδευσης | MAX 600 rpm |
| Λειτουργία Ρύθμισης Ταχύτητας | Τριών σταδίων ταχύτητα, ρυθμιζόμενη |
| Σύστημα Κενού | Ενσωματωμένη αντλία κενού, βαθμός κενού -0.08Mpa, πίεση διατηρείται για 2 ώρες χωρίς εμφανή πτώση |
| Διαμόρφωση Αναδευτήρα | Τυπικός αναδευτήρας τύπου βιδωτής διπλής άξονα. Άλλοι τύποι σχεδιάζονται σύμφωνα με το σώμα της δεξαμενής. |
| Όγκος Δεξαμενής Ανάδευσης | Δεξαμενή ανάδευσης κενού 150ml ~ 500ml |
| Χρόνος Ανάμειξης | 0 ~ 600 λεπτά, ρυθμιζόμενος |
| Συνολικές Διαστάσεις | 335mm * 325mm * 575mm (Μ*Π*Υ) |
| Συνολικό Βάρος | 35kg |