| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-PVM-250ML |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 1950 /Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
| Napięcie zasilania | AC220V |
|---|---|
| Moc nominalna | 200 W |
| Prędkość mieszania | MAX 600 obrotów na minutę |
| Funkcja regulacji prędkości | Prędkość trójstopniowa, konfigurowalna |
| System próżniowy | Wbudowana pompa próżniowa, stopień próżniowy -0,08Mpa, ciśnienie utrzymywane przez 2H bez widocznego spadku |
| Konfiguracja mieszalnika | Standardowy dwuszybkowy agitator śrubowy; inne typy zaprojektowane zgodnie z nadwoziem zbiornika |
| Objętość zbiornika mieszania | Zbiornik podciśnieniowy 150 ml ≈ 500 ml |
| Czas mieszania | 0 ‰ 600 min, konfigurowalny |
| Ogólne wymiary | 335 mm * 325 mm * 575 mm (L*W*H) |
| Waga całkowita | 35 kg |