| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-PVM-250ML |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 1950 /Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
| Voedingsspanning | AC220V |
|---|---|
| Nominaal Vermogen | 200W |
| Roersnelheid | MAX 600 rpm |
| Snelheidsregeling Functie | Driefasige snelheid, configureerbaar |
| Vacuümsysteem | Ingebouwde vacuümpomp, vacuümgraad -0.08Mpa, druk gehandhaafd voor 2 uur zonder duidelijke daling |
| Roerder Configuratie | Standaard dubbele schroefroerder; andere typen ontworpen volgens het tanklichaam |
| Volume Roertank | 150ml ~ 500ml vacuüm roertank |
| Mengtijd | 0 ~ 600 minuten, configureerbaar |
| Totale Afmetingen | 335 mm * 325 mm * 575 mm (L*B*H) |
| Totaal Gewicht | 35 kg |