| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-PVM-250ML |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 1950 /Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
| Güç Kaynağı Voltajı | AC220V |
| Nominal Güç | 200W |
| Karıştırma Hızı | MAKS 600 rpm |
| Hız Düzenleme Fonksiyonu | Üç aşamalı hız, yapılandırılabilir |
| Vakum Sistemi | Dahili vakum pompası, vakum derecesi -0.08Mpa, 2 saat boyunca belirgin bir düşüş olmadan basınç korunur |
| Karıştırıcı Konfigürasyonu | Standart çift şaftlı vidalı karıştırıcı; tank gövdesine göre tasarlanmış diğer tipler |
| Karıştırma Tankı Hacmi | 150ml~500ml vakum karıştırma tankı |
| Karıştırma Süresi | 0~600dk, yapılandırılabilir |
| Genel Boyutlar | 335mm * 325mm * 575mm (U*G*Y) |
| Genel Ağırlık | 35kg |