| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-PVM-250ML |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 1950 /Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
| Τετάρτη | AC220V |
| Κατηγορία ισχύος | 200W |
| Ταχύτητα ανάμειξης | MAX 600 στροφές ανά λεπτό |
| Λειτουργία ρύθμισης ταχύτητας | Τριπέδης ταχύτητα, ρυθμιζόμενη |
| Σύστημα κενού | Ενσωματωμένη αντλία κενού, βαθμός κενού -0,08Mpa, πίεση διατηρείται για 2 ώρες χωρίς εμφανή πτώση |
| Διαμόρφωση ανακατευτή | Τυποποιημένοι μηχανισμοί για τη μεταφορά ηλεκτρικών συλλέκτων |
| Όγκος δεξαμενής αναμειγνύσεως | 150 ml· 500 ml δεξαμενή αναμειγνύσεως υπό κενό |
| Χρόνος ανάμειξης | 0·600min, ρυθμιζόμενο |
| Συνολικές διαστάσεις | 335mm * 325mm * 575mm (L*W*H) |
| Συνολικό βάρος | 35 κιλά |