| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-PVM-250ML |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 1950 /Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
| Spanning van de voedingsbron | AC220V |
| Nominaal vermogen | 200 W |
| Roer snelheid | Max 600 t/min |
| Functie snelheidsregulatie | Driefasige snelheid, instelbaar |
| Vacuümsysteem | Ingebouwde vacuümpomp, vacuümgraad -0,08Mpa, druk gehandhaafd gedurende 2 uur zonder duidelijke daling |
| Configuratie van de roermachine | Standaard tweeschaalschroefroosters; andere soorten ontworpen op basis van de tankcarrosserie |
| Volume van de roerbak | 150 ml ¥ 500 ml vacuümrooster |
| Mengtijd | 0 ‰ 600 min, instelbaar |
| Algemene afmetingen | 335 mm * 325 mm * 575 mm (L*W*H) |
| Totaal gewicht | 35 kg |