| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-10000T |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 2160~4750/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
10000A Transistor Electric Pedal Manual Lityum Batarya Paketi Nokta kaynak makinesi
Ürün Tanımı
ACEY-10000T nokta kaynak makinesi silindirli lityum iyonlu batarya paketi montajı için tasarlanmıştır. 10000A transistör kaynak güç kaynağı ile donatılmıştır,Batarya paketi uygulamaları için istikrarlı ve tutarlı kaynak performansı sağlamakMakine, 18650, 21700, 26650, 32650, 32700, 32140 ve 33140 gibi silindirsel hücreleri destekler ve nikel ve nikel kaplı çelik şeritleri kaynak için uygundur.Elektrikli bisikletler için pil paketlerinin üretiminde yaygın olarak kullanılır, scooters ve diğer elektrikli hareketlilik uygulamaları.
Özellikleri
Ana Teknik Parametreler
| Ürün | Spesifikasyon |
| Çevre sıcaklığı | -30°C ile 50°C arasında |
| Nitelikli Nemlilik | % ≤ 90 |
| Havalandırma basıncı | 0.4·0.6 MPa (yalnızca pnevmatik tip) |
| Güç kaynağı | 220V veya 380V, 50Hz / 60Hz |
| Yerin yük kapasitesi | ≤ 200 kg/m2 |
| Yerleştirme Tipi | Doğrudan topraklama |
| Site Gereksinimleri | Temiz ortam, güçlü elektromanyetik müdahalelerden uzak |
| Kurulum Şartları | Düz yüzey, titreşim veya darbe yok |
| Gürültü seviyesi | ≤ 80 dB |
| Toplam Boyutlar (L × W × H) | Yaklaşık 900 × 650 × 1220 mm (gerçek makineye bağlı olarak) |
| Makine ağırlığı | Yaklaşık 59 kg. |
| Görünüm Rengi | Bilgisayar beyaz (istek üzerine özelleştirilebilir) |
| Transistör kaynak güç kaynağı | |
| İletişim arayüzü | RS485 |
| Bağımsız dış dokunmatik ekran arayüzü: isteğe bağlı dış 7 inçlik dokunmatik ekran | |
| (DMT80480T070-18WT), iletişim modu RS485 | |
| Dış kontrol fonksiyonu: | Dış bir endüstriyel bilgisayar / PLC kontrolü ile kontrol edilebilir ve makinenin otomatik üretimi ile işbirliği yapabilir |
| Boyutları | L430MM*W185MM*H400MM |
| Ağırlık: | 25KG |
| Çalışma voltajı | Tek fazlı AC220V ± 10% 50Hz |
| Çıktı voltajı | 1-6V DC |
| Çıkış akımı En fazla kısa devre akımı | 10000A |
| Soğutma yöntemi | zorlu hava soğutması |
| Valf güç kaynağı | DC 24V±10% akım <150mA |
| Çevre sıcaklığı | -10°C~55°C |
| Nitelikli nem | % 80'in altında |
Ürün Görüntüsü
![]()