| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-10000T |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 2160~4750/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
10000A Τρανζίστορα Ηλεκτρικό Πεντάλ Εγχειρίδιο Λιθίου μπαταρία Pack Spot Welder Machine
Περιγραφή του προϊόντος
Η μηχανή συγκόλλησης ACEY-10000T έχει σχεδιαστεί για την συναρμολόγηση κυλινδρικών μπαταριών ιόντων λιθίου.παρέχοντας σταθερή και σταθερή απόδοση συγκόλλησης για εφαρμογές συσσωρευτών μπαταριώνΤο μηχάνημα υποστηρίζει κυλινδρικές κυψέλες όπως 18650, 21700, 26650, 32650, 32700, 32140 και 33140 και είναι κατάλληλο για συγκόλληση νικελίου και νικελωμένων ταινιών χάλυβα.Χρησιμοποιείται ευρέως στην παραγωγή μπαταριών για ηλεκτρικά ποδήλατα, σκούτερ και άλλες εφαρμογές ηλεκτροκίνησης.
Χαρακτηριστικά
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Άρθρο | Προδιαγραφές |
| Θερμοκρασία περιβάλλοντος | -30°C έως 50°C |
| Σχετική υγρασία | ≤ 90% |
| Πίεση τροφοδοσίας αέρα | 0.4·0.6 MPa (μόνο πνευματικού τύπου) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V ή 380V, 50Hz / 60Hz |
| Δυνατότητα φόρτωσης δαπέδου | ≤ 200 kg/m2 |
| Τύπος γείωσης | Άμεση γείωση |
| Απαιτήσεις για το χώρο | Καθαρό περιβάλλον, χωρίς ισχυρές ηλεκτρομαγνητικές παρεμβολές |
| Όροι εγκατάστασης | Επίπεδο επίπεδο, χωρίς δονήσεις ή συγκρούσεις |
| Επίπεδο θορύβου | ≤ 80 dB |
| Συνολικές διαστάσεις (L × W × H) | Περίπου 900 × 650 × 1220 mm (υπόλογα με την πραγματική μηχανή) |
| Βάρος μηχανής | Περίπου 59 κιλά |
| Εμφάνιση Χρώμα | Λευκό υπολογιστή (προσαρμόζεται κατόπιν αιτήματος) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία συγκόλλησης τρανζίστορ | |
| Διασύνδεση επικοινωνίας | RS485 |
| Ανεξάρτητη εξωτερική διεπαφή οθόνης αφής: προαιρετική εξωτερική οθόνη αφής 7 ιντσών | |
| (DMT80480T070-18WT), η κατάσταση επικοινωνίας είναι RS485 | |
| Εξωτερική λειτουργία ελέγχου: | Μπορεί να ελεγχθεί από έναν εξωτερικό βιομηχανικό υπολογιστή / έλεγχο PLC και να συνεργαστεί με την αυτόματη παραγωγή της μηχανής |
| Μέγεθος | Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ, Δελτίο ΕΚΑΧ |
| Βάρος: | 25 κιλά |
| Δραστηριακή τάση | Μία φάση AC220V±10% 50Hz |
| Τεχνική ένταση | 1-6V συνεχής |
| Τρόπο εξόδου Μέγιστο ρεύμα βραχυκυκλώματος | 10000A |
| Μέθοδος ψύξης | εξαναγκαστική ψύξη με αέρα |
| Εφοδιασμός ισχύος βαλβίδας | Συνεχή ρεύμα 24V±10% < 150mA |
| Θέρμανση περιβάλλοντος | -10°C~55°C |
| Σχετική υγρασία | κάτω του 80% |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()