| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-10000T |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 2160~4750/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
10000A ترانزیستور الکتریکی پدال دستی باتری لیتیوم بسته قطعه جوشگر ماشین
توضیحات محصول
دستگاه جوش نقطه ای ACEY-10000T برای مونتاژ بسته باتری لیتیوم یون به صورت استوانه ای طراحی شده است.ارائه عملکرد جوش پایدار و ثابت برای کاربردهای باتریاین ماشین از سلول های استوانه ای مانند 18650, 21700, 26650, 32650, 32700, 32140 و 33140 پشتیبانی می کند و برای جوش نوارهای فولادی نیکل و نیکل شده مناسب است.به طور گسترده ای در تولید بسته های باتری برای دوچرخه های الکتریکی استفاده می شود، اسکوترها و سایر کاربردهای تحرک الکتریکی.
ویژگی ها
پارامتر فنی اصلی
| ماده | مشخصات |
| دمای محیط | -30 تا 50 درجه سانتیگراد |
| رطوبت نسبی | ≤ 90٪ |
| فشار هوا | 0.4 ۰٫۶ MPa (فقط نوع پنوماتیک) |
| منبع برق | 220 ولت یا 380 ولت، 50 هرتز / 60 هرتز |
| ظرفیت بارگذاری کف | ≤ 200 kg/m2 |
| نوع زمین گیری | زمین گیری مستقیم |
| الزامات سایت | محیط پاک، بدون تداخل الکترومغناطیسی قوی |
| شرایط نصب | سطح صاف، هیچ لرزش یا ضربه ای |
| سطح سر و صدا | ≤ 80 دبیل |
| ابعاد کلی (L × W × H) | تقریباً 900 × 650 × 1220 میلی متر (با توجه به ماشین واقعی) |
| وزن ماشین | حدود 59 کیلوگرم |
| ظاهر رنگ | رنگ سفید کامپیوتر (بر اساس درخواست قابل سفارشی سازی) |
| منبع برق جوش ترانزیستور | |
| رابط ارتباطی | RS485 |
| رابط رابط صفحه لمسی خارجی مستقل: صفحه لمسی خارجی 7 اینچی اختیاری | |
| (DMT80480T070-18WT) ، حالت ارتباط RS485 است | |
| تابع کنترل خارجی: | این می تواند توسط یک کامپیوتر صنعتی خارجی / کنترل PLC کنترل شود و با تولید خودکار ماشین همکاری کند |
| ابعاد | L430MM*W185MM*H400MM |
| وزن: | 25 کیلوگرم |
| ولتاژ کار | واحد فاز AC220V ± 10% 50Hz |
| ولتاژ خروجی | 1-6V DC |
| جریان خروجی حداکثر جریان مدار کوتاه | 10000A |
| روش خنک کننده | خنک سازی با هوای اجباری |
| منبع برق شیر | جریان ثابت 24V±10٪ <150mA |
| دمای محیط | -10°C تا 55°C |
| رطوبت نسبی | کمتر از 80% |
نمایش محصول
![]()