| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-PCT501-512 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 4260~4686/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
5V 1A 512 Kanallar Poşet Lityum İyon Hücre Kapasitesi Sınıflandırma Makinesi
Ürün Tanımı
ACEY-PCT501-512 poşet lityum iyon hücre kapasitesi sınıflandırma makinesi, poşet lityum iyon pillerinin oluşturulması, kapasite sınıflandırılması ve performans testleri için tasarlanmıştır.Bir bilgisayar ve cihazın mikro denetleyicisinden oluşan bir master-slave pil test sistemi., gelişmiş bir yapı, güvenilir performans, kolay işleme ve yüksek verimliliğe sahiptir.,derecelendirme tesisleri ve araştırma kurumları.
Sistem, komut gönderen ve veri toplayan bir bilgisayar aracılığıyla kontrol edilirken, klavye manuel çalışmayı ve parametrelerin ve sistem durumunun gerçek zamanlı görüntülenmesini sağlar.Sabit akım panosu, CPU tarafından yönetilen, test sırasında hassas sabit akım ve sabit voltaj kontrolü sağlar.
Ekipman yapısı
Ana Teknik Parametreler
| Ekipmanın Yapısı (Aygıt) | |
| Aygıt kanallarının sayısı | 512 Kanal |
| Boyut (genişlik * derinlik * yükseklik) cm | 160*55*184 |
| Sıkıştırma şekli | Silindirik dört telli armatür |
| Cihazın rengi | Beyaz |
| Sıkıştırma merkezi mesafesi | 40mm/35mm |
| Destek pil yüksekliği | 10-100mm aralığında ayarlanabilir |
| Çalışma gücü | Üç fazlı Beş tel sistem ac380v±10%, 50 Hz |
| Çalışma gücü dağılımı | ≤27kw |
| Çalışma ortamı | Sıcaklık 0-40 °C, nispi nem %80 |
| Sıcaklık dağıtım yöntemi | Doğal rüzgar alımı ve yukarı çıkışı |
| Kanal Parametresi | |
| Voltaj test aralığı | 0-5V, 1MV çözünürlük |
| Pil gerilim aralığı | 0-4.5V şarj: 4.5-2V boşaltma |
| Sabit voltaj aralığı | 2.5V-4.5V |
| Voltaj doğruluğu | ± ((1‰ okuma +1‰ dolu) |
| Akım aralığı | 10mA-1A, Çözünürlük: 1mA |
| Mevcut doğruluk | ± ((1‰ okuma +1‰ dolu) |
| Kontrol modunda. | Bilgisayar bağlantı ekipmanları çalışması, Toplam |
| Makine Kontrolü | |
| Yazılım Fonksiyonu | |
| İletişim modu | 485 rupi, 57 baud oranı,600 |
| Süreç seti | En fazla 32 çalışma adımı ve 256 döngü |
| Şarj modu | Sabit akım, sabit voltaj |
| Şarj sınırlama durumu | Voltaj, akım, zaman, kapasite |
| Serbest bırakma | Sabit akım |
| Serbestleme sınır koşulları | Voltaj, zaman, kapasite |
| Koruma fonksiyonu | Aşırı voltaj, az voltaj, aşırı akım, az akım, aşırı kapasite vb. |
| Zaman aralığı | 0 - 30.000 dakika |
| Zaman doğruluğu | ≤±1‰ |
| Örnekleme denetim süresi | ≤ 8s |
| Verilerin en az kayıt sıklığı | ≤ 8s |
| Pil sınıflandırması | Kapasite, zaman, boşaltma platformu vb. |
| Verilerin işlenmesi | Veriler, grafikler ve döngü diyagramları |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()