| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-PCT501-512 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 4260~4686/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
5V 1A 512 Channels Pouch Lithium Ion Cell Capacity Grading Machine
Productbeschrijving
ACEY-PCT501-512 is ontworpen voor de vorming, capaciteitsindeling en prestatietests van lithium-ionbatterijen.Het is een master-slave-batterietestsysteem dat bestaat uit een computer en de microcontroller van het apparaat.Met een uitstekende kosteneffectiviteit is het een essentieel test- en productie-instrument voor batterijfabrikanten.,de beoordelingsfaciliteiten en de onderzoeksinstellingen.
Het systeem wordt bestuurd via een computer, die commando's stuurt en gegevens verzamelt, terwijl het toetsenbord een handmatige bediening en realtime weergave van parameters en systeemstatus mogelijk maakt.Het constant stroombord, beheerd door de CPU, zorgt voor een nauwkeurige controle van de constante stroom en de constante spanning tijdens het testen.
Structuur van de apparatuur
Hoofdtechnische parameter
| Structuur van de apparatuur (apparaat) | |
| Aantal apparatenkanalen | 512 Kanalen |
| Grootte (breedte * diepte * hoogte) cm | 160*55*184 |
| Klemvorm | met een diameter van niet meer dan 50 mm |
| Kleur van het apparaat | Wit |
| Afstand van de klemcentrale | 40 mm/35 mm |
| Ondersteuningsbatterijhoogte | Verstelbaar binnen een bereik van 10-100 mm |
| Werkvermogen | driefasige met vijf draden systeem ac380v±10%, 50 Hz |
| Verlies van werkvermogen | ≤27kw |
| Werkomgeving | Temperatuur 0-40 °C, relatieve luchtvochtigheid ≤ 80% |
| Verwarmingsmethode | Natuurlijke windinlaat en opwaartse uitlaat |
| Kanalparameter | |
| Spanningsonderzoekbereik | 0-5V, 1MV resolutie |
| Batterijspanningsbereik | Laad 0-4.5V: ontlading 4.5-2V |
| Constant spanningsbereik | 2.5V-4.5V |
| Spanningsnauwkeurigheid | ±(1‰ meting +1‰ vol) |
| Stroombereik | 10mA-1A, Resolutie: 1mA |
| Huidige nauwkeurigheid | ±(1‰ meting +1‰ vol) |
| Besturingsmodus | Werkzaamheden met computerverbindingsapparatuur, geheel |
| Beheersing van de machine | |
| Softwarefunctie | |
| Communicatiemodus | Rs 485, baud rate 57,600 |
| Processet | Maximaal 32 werkstappen en 256 cycli |
| Laadmodus | Constante stroom, constante spanning |
| Laadtoestand | Spanning, stroom, tijd, capaciteit |
| Ontlasting | Constante stroom |
| Afvoerbeperking | Spanning, tijd, capaciteit |
| Beschermingsfunctie | Overspanning, onderspanning, overstroom, onderstroom, overcapaciteit, enz. |
| Tijdspanne | 0 - 30.000 minuten |
| Tijdnauwkeurigheid | ≤ ±1‰ |
| Proefproefperiode | ≤ 8 s |
| Minimale frequentie van gegevensopname | ≤ 8 s |
| Batterijcategorieën | Per capaciteit, tijd, lozingsplatform, enz. |
| Gegevensverwerking | Gegevens, grafieken en lusdiagrammen |
Productdisplay
![]()
![]()