| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-PCT501-512 |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD 4260~4686/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Μηχανή βαθμολόγησης χωρητικότητας κυψελών ιόντων λιθίου 5V 1A 512 κανάλια
Περιγραφή του προϊόντος
Η μηχανή ACEY-PCT501-512 για την κατάταξη της χωρητικότητας των κυψελών ιόντων λιθίου είναι σχεδιασμένη για το σχηματισμό, την κατάταξη της χωρητικότητας και τη δοκιμή των επιδόσεων των μπαταριών ιόντων λιθίου.Πρόκειται για ένα σύστημα δοκιμών μπαταρίας master-slave που αποτελείται από έναν υπολογιστή και τον μικροελεγκτή της συσκευής.Με εξαιρετική απόδοση κόστους, αποτελεί απαραίτητο εργαλείο δοκιμών και παραγωγής για τους κατασκευαστές μπαταριών.,Επιστημονικά ιδρύματα.
Το σύστημα ελέγχεται μέσω υπολογιστή, ο οποίος στέλνει εντολές και συλλέγει δεδομένα, ενώ το πληκτρολόγιο επιτρέπει την χειροκίνητη λειτουργία και την προβολή σε πραγματικό χρόνο των παραμέτρων και της κατάστασης του συστήματος.Η επιφάνεια σταθερού ρεύματος, που διαχειρίζεται η CPU, παρέχει ακριβή σταθερό ρεύμα και σταθερή τάση κατά τη διάρκεια της δοκιμής.
Δομή εξοπλισμού
Κύρια τεχνική παράμετρος
| Δομή του εξοπλισμού (εξοπλισμός) | |
| Αριθμός καναλιών συσκευής | 512 Δίαυλοι |
| Μέγεθος (εύρος * βάθος * ύψος) cm | 160*55*184 |
| Σχήμα συμπίεσης | Κύλινδρος τετρασύρματος στερεοπτέρου |
| Χρώμα συσκευής | Λευκό |
| Απόσταση κέντρου της ζεύξης | 40 mm/35 mm |
| Υψόμετρο της μπαταρίας υποστήριξης | Ρυθμίσιμο εντός εύρους 10-100 mm |
| Εργασιακή ισχύς | Τρι φάσεις Πέντε σύρματα Σύστημα ac380v±10%, 50hz |
| Απορρόφηση ισχύος εργασίας | ≤27kw |
| Περιβάλλον εργασίας | Θερμοκρασία 0-40 °C, σχετική υγρασία ≤ 80% |
| Μέθοδος διασποράς θερμότητας | Φυσική είσοδος ανέμου και άνω εξάτμιση |
| Παράμετρος καναλιού | |
| Πεδίο δοκιμής τάσης | 0-5V, ανάλυση 1MV |
| Πεδίο τάσης μπαταρίας | Τάξη 0-4.5V: εκφόρτιση 4.5-2V |
| Περιοχή σταθερής τάσης | 2.5V-4.5V |
| Ακριβότητα τάσης | ±(1‰ ανάγνωση +1‰ πλήρης) |
| Τρέχουσα περιοχή | 10mA-1A, Ανάλυση: 1mA |
| Τρέχουσα ακρίβεια | ±(1‰ ανάγνωση +1‰ πλήρης) |
| Τρόπος ελέγχου | Εργασίες εξοπλισμού σύνδεσης υπολογιστών, Όλο |
| Έλεγχος μηχανής | |
| Λειτουργία λογισμικού | |
| Τρόπος επικοινωνίας | 485 ρουπίες, ποσοστό 57 μπόουντ.600 |
| Συγκρότημα διαδικασιών | Μέγιστα 32 βήματα εργασίας και 256 κύκλοι |
| Τρόπος φόρτισης | Σταθερό ρεύμα, σταθερή τάση |
| Προϋπόθεση διακοπής φόρτισης | Τεχνολογία |
| Απαλλαγή | Συνεχή ρεύμα |
| Όρος διακοπής εκφόρτωσης | Τεχνολογία |
| Προστατευτική λειτουργία | Υπερτάσεις, υποτάσεις, υπερτάσεις, υποτάσεις, υπερδόσεις κλπ. |
| Χρονοδιάστημα | 0 - 30.000 λεπτά |
| Χρονική ακρίβεια | ≤ ±1‰ |
| Περίοδος επιθεώρησης δειγματοληψίας | ≤ 8s |
| Ελάχιστη συχνότητα καταγραφής δεδομένων | ≤ 8s |
| Κατηγορία μπαταρίας | Κατά χωρητικότητα, χρόνο, πλατφόρμα εκφόρτωσης κλπ. |
| Επεξεργασία δεδομένων | Δεδομένα, γραφήματα και διαγράμματα βρόχου |
Εμφάνιση προϊόντος
![]()
![]()