| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-PCT501-512 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 4260~4686/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
5V 1A 512 Kanały Pocket Lithium Ion Cells Capacity Grading Machine
Opis produktu
ACEY-PCT501-512 - maszyna do klasyfikowania pojemności litowo-jonowych ogniw jest przeznaczona do tworzenia, klasyfikowania pojemności i testowania wydajności bateri litowo-jonowych.Jest to system testowania baterii master-slave składający się z komputera i mikrokontrolatora urządzenia.Z doskonałą wydajnością kosztową jest niezbędnym narzędziem testowania i produkcji dla producentów baterii.,ośrodki klasyfikacyjne i instytucje badawcze.
System jest sterowany za pośrednictwem komputera, który wysyła polecenia i zbiera dane, podczas gdy klawiatura umożliwia ręczne sterowanie i wyświetlanie parametrów i stanu systemu w czasie rzeczywistym.Płyty stałego prądu, zarządzany przez procesor, zapewnia precyzyjną kontrolę biegu stałego i napięcia stałego podczas badań.
Struktura urządzeń
Główny parametr techniczny
| Struktura sprzętu (urządzenia) | |
| Liczba kanałów urządzenia | 512 Kanały |
| Wielkość (szerokość * głębokość * wysokość) cm | 160*55*184 |
| Formularz zacisków | Zestaw z czterema przewodami cylindrycznymi |
| Kolor urządzenia | Biały |
| Odległość środka zacisków | 40 mm/35 mm |
| Wysokość baterii | Zmienna w zakresie 10-100 mm |
| Siła robocza | Trójfazowe pięciodrukowy system ac380v±10%, 50 Hz |
| Rozpraszanie mocy roboczej | ≤27kw |
| Środowisko pracy | Temperatura 0-40 °C, wilgotność względna ≤ 80% |
| Metoda rozpraszania ciepła | Naturalne wchłanianie wiatru i wydechy w górę |
| Parametry kanału | |
| Zakres badań napięcia | 0-5V, rozdzielczość 1MV |
| Zakres napięcia akumulatora | Ładowanie 0-4,5 V: rozładowanie 4,5-2 V |
| Zakres napięcia stałego | 2.5V-4.5V |
| Dokładność napięcia | ±(1‰ odczyt +1‰ pełne) |
| Zakres prądu | 10mA-1A, Rozdzielczość: 1 mA |
| Aktualna dokładność | ±(1‰ odczyt +1‰ pełne) |
| Tryb sterowania | Prace nad urządzeniami do podłączenia do komputerów, całość |
| Kontrola maszyny | |
| Funkcja oprogramowania | |
| Tryb komunikacji | 485 rupii, 57 baudów.600 |
| Zestaw procesów | Maksymalnie 32 kroki robocze i 256 cykli |
| Tryb ładowania | Prąd stały, napięcie stałe |
| Warunek ograniczenia ładowania | napięcie, prąd, czas, pojemność |
| Rozliczenie | Prąd stały |
| Warunek ograniczenia wyładowania | Napięcie, czas, pojemność |
| Funkcja ochrony | Nad napięciem, pod napięciem, nad napięciem, pod napięciem, nadprężnością itp. |
| Zakres czasowy | 0 - 30 000 minut |
| Dokładność czasu | ≤ ±1‰ |
| Okres kontroli pobierania próbek | ≤ 8 s |
| Minimalna częstotliwość rejestracji danych | ≤ 8 s |
| Klasyfikacja baterii | Według pojemności, czasu, platformy rozładowania itp. |
| Przetwarzanie danych | Dane, wykresy i schematy pętli |
Wyświetlacz produktu
![]()
![]()