| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-3740A |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 54700/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Automatyczny ultradźwiękowy aluminiowy urządzenie do wiązania drutu
Opis produktu
Automatyczna ultradźwiękowa maszyna do łączenia aluminiowego drutu ACEY-3740A, jest pierwszą firmą w kraju, która użyła metody głowicy spawalniczej,przyjmowanie cyfrowego automatycznego układu ultradźwiękowego śledzącego częstotliwość, funkcja regulacji ciśnienia sterowana cyfrowo, urządzenie rozpoznawania obrazu pierwszej klasy i układ sterowania ruchem w całkowicie zamkniętej pętli.Zrealizuj pełną automatyzację chińskiej maszyny do wiązania grubego drutu aluminiowegoUżywane głównie do spawania baterii Tesli 18650,21700, 26800 bateria litowa, kwadratowa bateria itp.
Cechy produktu
1. ręczne (manipulatory) załadunku, automatycznej identyfikacji i pozycjonowania, automatycznego wiązania, ręcznego (manipulatory) rozładunku.
2Ta maszyna montażowa jest przeznaczona do produkcji złącza baterii określonych przez klienta.
3Jeżeli potrzebne są inne produkty, muszą one zostać zmodyfikowane i wykorzystane zgodnie z rzeczywistymi warunkami.
4Maszyna ta składa się głównie z zespołu ramkowego, zespołu karmienia XYZC, automatycznego mechanizmu karmienia, mechanizmu karmienia drutem, zestawu pozycjonowania i prasowania,mechanizm głowicy spawania i konsola, itp.
5. X przyjmuje importowany silnik liniowy, moduły Y i Z są napędzane przez precyzyjne śruby kulkowe, a dokładność pozycjonowania odległości jest mniejsza niż ±
00,02 mm, dokładność pozycjonowania kątowego osi C wynosi ±1°.
6System sterowania przyjmuje przemysłowy komputer + kartę sterowania ruchem do sterowania działaniem silnika serwera prywatnego.Interfejs sterowania jest przyjazny, a ustawienie parametrów jest cyfrowe; jest bardziej elastyczne.
7. Przyjąć szybkie zaciski zaciski, jeden przycisk start, łatwe i bezpieczne dla personelu do rozładunku materiałów.
Główny parametr techniczny
| Zasilanie | 220VAC±10%, 50Hz, niezawodne uziemienie, maksymalna prędkość zużycia wynosi około 800W |
| częstotliwość ultradźwiękowa | 60 kHz |
| Moc ultradźwiękowa | 0~30W, automatyczne przełączanie między pierwszym a drugim spawaniem |
| Parametry osi | Oś X przyjmuje importowane części, z dokładnością powtórnego pozycjonowania osiągającą ± 0,02 mm; Oś Z przyjmuje precyzyjne napęd śruby kulkowej |
| Średnica spawalniczego drutu aluminiowego | 125 ~ 500um (5 ~ 20 mil) |
| Obszar pracy | Oś XY maksymalna: 400×400 (może być dostosowana zgodnie z wymaganiami klienta); Oś Z: 50 mm; Oś C: plus lub minus 90° |
| Czas wykonywania ultradźwięków | 10~500 ms, wielokanałowe |
| Ciśnienie spawania | 50 ~ 1000 g, wielokanałowe; |
| Prędkość spawania | około każdego drutu/1,5 sekundy (Uwaga: różne średnice drutu mają absolutny związek z prędkością produkcji;będzie duża różnica w odległości ruchu i prędkości produkcji między różnymi bateriami; łatwość spawania i prędkość spawania materiałów różnią się) |
| kąt spawania | ± 90 stopni |
| System widzenia | Powiększenie mikroskopu PR wynosi 0,5 razy |
| Oświetlenie PR | Białe światło, regulowana jasność |
| Wymiary | 964 mm*1215 mm*1525 mm (L*W*H) |
| Waga | 400 kg |
Wyświetlacz produktu
![]()
![]()