| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-SW-1 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 1100~1146/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
Şu anda yaygın olarak kullanılan AC darbeli nokta kaynak makinesi, daha kararlı ve güvenilir performans sağlayan bir mikrobilgisayar tek çipli mikrodenetleyici ile güçlendirilmiştir. Yüksek kaliteli nikel-kadmiyum, nikel-metal hidrit ve lityum bataryaların üretimi için dünya çapındaki gereksinimleri karşılamak üzere tasarlanan bu makine, silindirik bataryalarda negatif elektrot kabuğunun tab'a tek pimli kaynağı için kullanılır.
| Çıkış gücü | 10KVA |
| Kaynak akımı | 00~99 |
| Güç kaynağı | AC220V±10% 50~60Hz |
| Giriş hava basıncı | 0.1~0.7MPa |
| Uygulama Kapsamı | 0.03mm ila 0.25mm arasındaki çeşitli kaynak lugları için uygundur |
| Boyutlar | U400×G560×Y400mm |
| Ağırlık | 40KG |