| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-SW-1 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 1100~1146/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
Obecnie powszechnie stosowana zgrzewarka punktowa AC zasilana jest przez mikrokomputerowy mikrokontroler jednoukładowy, co zapewnia bardziej stabilną i niezawodną pracę. Zaprojektowana, aby sprostać światowym wymaganiom produkcji wysokiej klasy baterii niklowo-kadmowych, niklowo-metalowo-wodorkowych i litowych, maszyna ta jest używana do jednostronnego zgrzewania ujemnej obudowy elektrody z zakładką w akumulatorach cylindrycznych.
| Moc wyjściowa | 10KVA |
| Prąd zgrzewania | 00-99 |
| Zasilanie | AC220V±10% 50-60Hz |
| Wejściowe ciśnienie powietrza | 0.1-0.7MPa |
| Zakres zastosowania | Nadaje się do różnych występów zgrzewanych od 0,03 mm do 0,25 mm |
| Wymiary | D400×S560×W400mm |
| Waga | 40KG |