| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-SW-1 |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 1100~1146/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
Επί του παρόντος, η ευρέως υιοθετημένη μηχανή σημειακής συγκόλλησης AC τροφοδοτείται από μικροελεγκτή μονού τσιπ, εξασφαλίζοντας πιο σταθερή και αξιόπιστη απόδοση. Σχεδιασμένο για να καλύπτει τις παγκόσμιες απαιτήσεις για την παραγωγή μπαταριών υψηλής ποιότητας νικελίου-καδμίου, νικελίου-μετάλλου υδριδίου και λιθίου, αυτό το μηχάνημα χρησιμοποιείται για συγκόλληση ενός σημείου του αρνητικού ηλεκτροδίου στο ακροδέκτη σε κυλινδρικές μπαταρίες.
| Ισχύς εξόδου | 10KVA |
| Ρεύμα συγκόλλησης | 00~99 |
| Τροφοδοσία | AC220V±10% 50~60Hz |
| Πίεση αέρα εισόδου | 0.1~0.7MPa |
| Πεδίο εφαρμογής | Κατάλληλο για διάφορα ωμικά άκρα συγκόλλησης από 0.03mm έως 0.25mm |
| Διαστάσεις | Μ400×Π560×Υ400mm |
| Βάρος | 40KG |