| نام تجاری: | ACEY |
| شماره مدل: | ACEY-SW-1 |
| مقدار تولیدی: | 1 مجموعه |
| قیمت: | USD 1100~1146/Set |
| شرایط پرداخت: | T/T، PayPal، L/C، Western Union، MoneyGram |
| توانایی عرضه: | 200 مجموعه در ماه |
در حال حاضر ، دستگاه جوش نقطه ای پالس AC که به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد ، توسط یک میکروکنترلر تک چیپ میکرو کامپیوتری کار می کند ، که عملکرد پایدارتر و قابل اطمینان تر را تضمین می کند.طراحی شده برای پاسخگویی به الزامات جهانی برای تولید نیکل-کدمیوم پیشرفته، هیدرید فلز نیکل و باتری های لیتیوم، این ماشین برای جوش تک پین از پوسته الکترود منفی به تب در باتری های استوانه ای استفاده می شود.
| قدرت خروجی | 10KVA |
| جریان جوش | 00 ¢99 |
| منبع برق | AC220V ± 10% 50 ∼ 60 هرتز |
| فشار هوای ورودی | 0.1 ¥0.7MPa |
| حوزه کاربرد | مناسب برای مختلف جوشکاری لگ از 0.03mm به 0.25mm |
| ابعاد | L400 × W560 × H400mm |
| وزن | 40 کیلوگرم |