| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-SDC-1 |
| Adedi: | 1 Takım |
| Fiyat: | USD 4700~4897/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/Ay |
ACEY-SDC-1 Bu yarı otomatik matkap kesme makinesi, katmanlı lityum iyonlu batarya malzemelerinden pozitif ve negatif elektrot levhalarını kesmek için tasarlanmıştır.Tek levhaları veya sarmal elektrot boşluklarını damgalamak için basınç silindirini kullanırMüşteri özelliklerine göre özel şekilli matkap kesme aletleri sağlanabilir, bu da çeşitli boyutlarda elektrotların şekillendirilmesine ve kesilmesine izin verir.
| Bıçaklama boyutu | 280x180mm (müşteri gereksinimlerine göre özelleştirilebilir) |
| Bıçaklama doğruluğu | ±0,1 mm |
| Booster silindir | 3T |
| Derin kesme çarpması | 150 mm |
| Kapasite | 800~2000EA/H (taş kesme verimliliği biraz daha düşüktür) |
| Güç kaynağı | 220V/50Hz |
| Güç | 100W |
| Sıkıştırılmış hava | 0.5Mpa ∙ 0.8Mpa |
| Boyutları | L590xW415xH900mm |
| Ekipmanın ağırlığı | 70KG |