| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-SDC-1 |
| MOQ: | 1 Σετ |
| Τιμή: | USD 4700~4897/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
ACEY-SDC-1 Αυτή η ημιαυτόματη μηχανή κοπής με πετσέτα έχει σχεδιαστεί για την κοπή θετικών και αρνητικών φύλλων ηλεκτροδίων από στρωμένα υλικά μπαταριών ιόντων λιθίου.Χρησιμοποιεί κύλινδρο πίεσης για να σφραγίσει μεμονωμένα φύλλα ή τυλιγμένα κενά ηλεκτρόδιαΤα εργαλεία κοπής με πετσέτα μπορούν να προμηθευθούν σύμφωνα με τις προδιαγραφές του πελάτη, επιτρέποντας τη σχηματισμό και την κοπή ηλεκτροδίων σε διάφορες διαστάσεις.
| Μέγεθος τρύπησης | 280x180mm (μπορεί να προσαρμοστεί σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη) |
| Ακριβότητα τρύπησης | ±0,1 mm |
| Κύλινδρο προώθησης | 3Τ |
| Σκλήρυνση κοπής με πετσέτα | 150 χιλιοστά |
| Δυναμικότητα | 800·2000EA/H (η απόδοση κοπής με πετσέτα είναι ελαφρώς χαμηλότερη) |
| Ηλεκτρική τροφοδοσία | 220V/50Hz |
| Δύναμη | 100W |
| Συμπυκνωμένος αέρας | 00,8 MPa |
| Μέγεθος | L590xW415xH900mm |
| Βάρος του εξοπλισμού | 70 κιλά |