| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-SDC-1 |
| MOQ: | 1 Instellen |
| Prijs: | USD 4700~4897/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 reeksen/maand |
ACEY-SDC-1 Deze semi-automatische die-cut machine is ontworpen voor het snijden van positieve en negatieve elektrodebladen van gelamineerde lithium-ion batterijmaterialen. Het gebruikt een drukcilinder om enkele bladen of opgerolde elektrodeblanks te stansen. Op maat gemaakte stansgereedschappen kunnen worden geleverd volgens klantspecificaties, waardoor elektroden in verschillende afmetingen kunnen worden gevormd en gesneden.
| Stansgrootte | 280x180mm (kan worden aangepast aan klanteisen) |
| Stansnauwkeurigheid | ±0.1 mm |
| Booster cilinder | 3T |
| Die-cut slag | 150mm |
| Capaciteit | 800~2000EA/H (efficiëntie van stansen van bladen is iets lager) |
| Voeding | 220V/50Hz |
| Vermogen | 100W |
| Perslucht | 0.5Mpa~0.8 Mpa |
| Afmetingen | L590xW415xH900mm |
| Gewicht van de apparatuur | 70KG |