| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-VPM-400ML |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD1450~1511/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
| Çalışma Prensibi | Darbe ve sürtünme kuvveti |
|---|---|
| Uyumlu Öğütme Kapları | 100ml * 4 |
| Maksimum Besleme Kapasitesi | Öğütme kabının 1/3'ü |
| Çalışma Modu | Aynı anda 2 veya 4 öğütme kabı çalışması |
| Besleme Granülitesi | Toprak malzemeleri < 10mm, diğer malzemeler < 3mm |
| Boşaltma Granülitesi | 0.1μm'ye kadar |
| Numune Tipi | Sert, orta sert, yumuşak, lifli, kırılgan, nemli |
| Öğütme Kabı Dönüş Hızı | 1100rpm |
| Dönüş Hızı Oranı | 1 : -2 |
| Tahrik Modu | Dişli tahrik ve kayış tahrik |
| Hız Kontrolü | Kademesiz hız düzenlemesi |
| Elektriksel Detaylar | AC110/220V, 50/60Hz, 0.25KW |
| Maksimum Sürekli Öğütme Süresi | 72 saat (tam yük) |
| Ağırlık (Net / Brüt) | 30KG / 40KG |
| Boyut (U*G*Y) | 502mm * 300mm * 298mm |
| Gezegen Disk Boyutu | Çap190mm * T6mm |