| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-VPM-400ML |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD1450~1511/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
| Zasada działania | Siła uderzenia i tarcia |
|---|---|
| Kompatybilne słoiki mielące | 100ml * 4 |
| Maksymalna pojemność wsadu | 1/3 pojemności słoika mielącego |
| Tryb pracy | 2 lub 4 słoiki mielące pracujące jednocześnie |
| Granulacja wsadu | Materiały glebowe < 10mm, inne materiały < 3mm |
| Granulacja wyjściowa | Do 0,1 µm |
| Rodzaj próbki | Twarde, średnio-twarde, miękkie, włókniste, kruche, wilgotne |
| Prędkość obrotowa słoika mielącego | 1100 obr./min |
| Stosunek prędkości obrotowej | 1 : -2 |
| Tryb napędu | Napęd zębaty i napęd paskowy |
| Regulacja prędkości | Bezstopniowa regulacja prędkości |
| Szczegóły elektryczne | AC110/220V, 50/60Hz, 0,25KW |
| Maksymalny czas ciągłego mielenia | 72 godziny (pełne obciążenie) |
| Waga (netto / brutto) | 30KG / 40KG |
| Wymiary (dł. * szer. * wys.) | 502mm * 300mm * 298mm |
| Rozmiar tarczy planetarnej | Średnica 190mm * grubość 6mm |