| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-VPM-400ML |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD1450~1511/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
| Αρχή λειτουργίας | Δύναμη πρόσκρουσης και τριβής |
|---|---|
| Συμβατές βάζες άλεσης | 100 ml * 4 |
| Μέγιστη χωρητικότητα τροφοδοσίας | 1/3 χωρητικότητα του βάζου άλεσης |
| Τρόπος λειτουργίας | Δύο ή τέσσερις βάζες άλεσης που εργάζονται ταυτόχρονα |
| Τροφή με κόκκους | Υλικά εδάφους < 10 mm, άλλα υλικά < 3 mm |
| Αποδέσμευση των κόκκων | Μέχρι 0,1 μm |
| Τύπος δείγματος | Σκληρό, μεσαία σκληρό, μαλακό, ινώδες, εύθραυστο, υγρό |
| Ταχύτητα περιστροφής βάζου άλεσης | 1100 στροφές ανά λεπτό |
| Αναλογία περιστροφικής ταχύτητας | 1: -2 |
| Τρόπος οδήγησης | Οδηγός ταχυτήτων και οδηγός ζώνης |
| Ελέγχος ταχύτητας | Ρυθμισμός ταχύτητας χωρίς βήματα |
| Ηλεκτρικές λεπτομέρειες | AC110/220V, 50/60Hz, 0,25KW |
| Μέγιστος χρόνος συνεχούς άλεσης | 72 ώρες (με πλήρες φορτίο) |
| Βάρος (καθαρός / ακαθάριστος) | 30 κιλά / 40 κιλά |
| Μέγεθος (L*W*H) | 502mm * 300mm * 298mm |
| Μέγεθος Πλανητικού Δίσκου | Διάμετρο 190 mm * T6 mm |