| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-VPM-400ML |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD1450~1511/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
| Werkingsprincipe | Impact- en wrijvingskracht |
|---|---|
| Compatibele Maalbekers | 100ml * 4 |
| Maximale Voedingscapaciteit | 1/3 capaciteit van de maalbeker |
| Bedrijfsmodus | 2 of 4 maalbekers werken tegelijkertijd |
| Voedingskorrelgrootte | Bodematerialen < 10mm, andere materialen < 3mm |
| Afvoerkorrelgrootte | Tot 0,1 µm |
| Monster Type | Hard, middelhard, zacht, vezelig, bros, vochtig |
| Rotatiesnelheid van Maalbeker | 1100rpm |
| Rotatiesnelheidsverhouding | 1 : -2 |
| Aandrijvingsmodus | Tandwiel- en riemaandrijving |
| Snelheidsregeling | Traploze snelheidsregeling |
| Elektrische Details | AC110/220V, 50/60Hz, 0,25KW |
| Maximale Continue Maaltijd | 72 uur (volledige belasting) |
| Gewicht (Netto / Bruto) | 30KG / 40KG |
| Afmeting (L*B*H) | 502mm * 300mm * 298mm |
| Grootte van Planetaire Schijf | Dia190mm * T6mm |