| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-VPM-400ML |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD1450~1511/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
| Çalışma prensibi | Çarpışma ve sürtünme kuvveti |
| Uyumlu öğütme kavanozları | 100 ml * 4 |
| Maksimum besleme kapasitesi | Çöp kavanozunun 1/3 kapasitesi |
| Çalışma Modu | Aynı anda çalışan 2 veya 4 öğütme kavanozu |
| Beslenme Granularity | Toprak malzemeleri < 10 mm, diğer malzemeler < 3 mm |
| Granularity'yi boşaltmak | 0.1μm'e kadar |
| Örnek Türü | Sert, orta sert, yumuşak, lifli, kırılgan, nemli |
| Dökme kavanozunun dönme hızı | 1100 rpm |
| Dönüş Hız oranı | 1: -2 |
| Sürüş Modu | Delekler ve kemerler |
| Hız Kontrolü | Adımsız hız düzenlemesi |
| Elektriksel ayrıntılar | AC110/220V, 50/60Hz, 0.25KW |
| Maksimum Sürekli Hızlı Hızlı Hızlı Hızlı Hızlı | 72 saat (tam yükle) |
| Ağırlık (Net / Brüt) | 30kg / 40kg |
| Boyut (L*W*H) | 502mm * 300mm * 298mm |
| Gezegen Diskinin Boyutu | Çapraz 190mm * T6mm |