| Ονομασία μάρκας: | ACEY |
| Αριθμός μοντέλου: | ACEY-VPM-400ML |
| MOQ: | 1 σετ |
| Τιμή: | USD1450~1511/Set |
| Όροι πληρωμής: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 200 σετ/μήνα |
| Αρχή Λειτουργίας | Δύναμη κρούσης και τριβής |
| Συμβατά Δοχεία Λείανσης | 100ml * 4 |
| Μέγιστη Χωρητικότητα Τροφοδοσίας | 1/3 της χωρητικότητας του δοχείου λείανσης |
| Λειτουργία Λειτουργίας | 2 ή 4 δοχεία λείανσης που λειτουργούν ταυτόχρονα |
| Κοκκομετρία Τροφοδοσίας | Υλικά εδάφους < 10mm, άλλα υλικά < 3mm |
| Κοκκομετρία Εκφόρτισης | Έως 0,1 μm |
| Τύπος Δείγματος | Σκληρό, μέτρια σκληρό, μαλακό, ινώδες, εύθραυστο, υγρό |
| Ταχύτητα Περιστροφής Δοχείου Λείανσης | 1100rpm |
| Αναλογία Ταχύτητας Περιστροφής | 1 : -2 |
| Λειτουργία Κίνησης | Κίνηση με γρανάζια και κίνηση με ιμάντα |
| Έλεγχος Ταχύτητας | Ρύθμιση ταχύτητας χωρίς βήματα |
| Ηλεκτρικές Λεπτομέρειες | AC110/220V, 50/60Hz, 0.25KW |
| Μέγιστος Συνεχής Χρόνος Λείανσης | 72 ώρες (πλήρες φορτίο) |
| Βάρος (Καθαρό / Μεικτό) | 30KG / 40KG |
| Διάσταση (Μ*Π*Υ) | 502mm * 300mm * 298mm |
| Μέγεθος Πλανητικού Δίσκου | Διάμετρος 190mm * T6mm |