| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-VPM-400ML |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD1450~1511/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
| Zasada działania | Siła uderzenia i tarcia |
| Kompatybilne słoiki szlifujące | 100 ml * 4 |
| Maksymalna pojemność karmienia | 1/3 pojemności słoika do szlifowania |
| Tryb działania | 2 lub 4 szlifowane słoiki pracujące jednocześnie |
| Żywienie ziarnistym | Materiały glebowe < 10 mm, inne materiały < 3 mm |
| Wypuszczanie granularności | Do 0,1 μm |
| Rodzaj próbki | Twarda, średnio twarda, miękka, włóknista, krucha, wilgotna |
| Prędkość obrotowa słoika szlifującego | 1100 obr./min. |
| Wskaźnik prędkości obrotowej | 1: -2 |
| Tryb sterowania | Napęd biegów i napęd pasów |
| Kontrola prędkości | Regulacja prędkości bezkroków |
| Szczegóły elektryczne | AC110/220V, 50/60Hz, 0,25KW |
| Max. czas ciągłego szlifowania | 72 godziny (na pełnym obciążeniu) |
| Waga (netto / brutto) | 30 kg / 40 kg |
| Rozmiar (L*W*H) | 502 mm * 300 mm * 298 mm |
| Rozmiar dysku planetarnego | Dia190mm * T6mm |