| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-VPM-400ML |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD1450~1511/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
| Werkingsbeginsel | Schok- en wrijvingskracht |
| Compatibele slijppotten | 100 ml * 4 |
| Maximale voedingscapaciteit | 1/3 van de capaciteit van de slijppot |
| Operatiemodus | 2 of 4 gelijktijdig werkende slijppotten |
| Voeding van de korrels | Bodemmaterialen < 10 mm, andere materialen < 3 mm |
| Uitvoeren van granulariteit | Tot 0,1 μm |
| Typ van monster | Hard, middelhard, zacht, vezelvormig, bros, vochtig |
| Rotatiesnelheid van de slijppot | 1100 tpm |
| Rotatiesnelheid | 1: -2 |
| Rijmodus | Versnellingen en riemen |
| Snelheidscontrole. | De snelheidsregeling zonder stappen |
| Elektrische details | AC110/220V, 50/60Hz, 0,25 kW |
| Maximaal doorlopend slijptijd | 72 uur (vol geladen) |
| Gewicht (netto / bruto) | 30 kg / 40 kg |
| Afmeting (L*W*H) | 502 mm * 300 mm * 298 mm |
| Grootte van de planetaire schijf | Dialoog 190 mm * T6 mm |