| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-SP1200 |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 5800~8000/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
1200mm Prismatik Pil Modülü 500KG Basınçlı Yükleme ve Baskı Makinesi
Ürün Tanımı
ACEY-SP1200 prizmatik pil modülü yığma ve presleme makinesi, bir servo motor, top vida modülü,ve bir basınç denetleyici tarafından kontrol edilen hassas ve istikrarlı basınç kuvveti sağlamak için gezegenli vites kutusu, 500 kg'ı aşan maksimum itiş gücüne sahiptir; hızlı model değişimini destekler, yığma darbe ve basıncının doğru kontrolünü sağlar ve yazılım sınırlarını içeren üçlü koruma özelliğine sahiptir,donanım sınır anahtarları, ve basınç sınırları, aşırı sıkıştırmayı önlemek için, yüksek presleme doğruluğunu, güvenliği ve pil modülü montajında tutarlılığı sağlar.
Ürün Özellikleri
Ana Teknik Parametreler
| Ekipmanın Verimliliği | 50 grup/saat (10PCS) Batarya hücreleri) |
| Ekipman aşılama oranı | ≥98% |
| Ekstrüzyon çarpması | 1200 mm |
| Uyumlu boyut aralığı | L:50 ~ 250 mm" |
| W:20 ~ 100 mm" | |
| H: 100~300 mm" | |
| Maksimum yığma basıncı | 500KG |
| Basınç kontrol hatası | 0. 1 kg |
| Kontrol sistemi | PLC + dokunmatik ekran |
| Girdi güç tüketimi | 1KW |
| Girdi güç kaynağı | AC220V/50HZ |
| Basınçlı hava kaynağı | Hiçbiri |
| Dokunmatik ekran | 7 inçlik dokunmatik ekran |
| Ekipmanın görünüm referansıE boyut | L*W*H=2370*500*1400mm |
| Ağırlık | 400KG |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()