| Nazwa marki: | ACEY |
| Numer modelu: | ACEY-SP1200 |
| MOQ: | 1 zestaw |
| Cena £: | USD 5800~8000/Set |
| Warunki płatności: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 200 zestawów/miesiąc |
1200mm Pryzmatyczna bateria moduł układania i prasowania maszyny z ciśnieniem 500KG
Opis produktu
ACEY-SP1200 maszyna do układania i prasowania modułów baterii pryzmatycznych jest przeznaczona do układania, sprężania i wiązania ogniw litowych, przy użyciu serwomotora, modułu śruby kulkowej,i przekładni planetarnej do dostarczania precyzyjnej i stabilnej siły tłoczenia sterowanej przez regulator ciśnienia, z maksymalną siłą napędową przekraczającą 500 kg; obsługuje szybką zmianę modelu, umożliwia dokładną kontrolę ruchu i ciśnienia układania i posiada potrójną ochronę w tym ograniczenia oprogramowania,przełączniki graniczne sprzętowe, oraz ograniczenia ciśnienia, aby zapobiec nadmiernej kompresji, zapewniając wysoką dokładność tłoczenia, bezpieczeństwo i spójność w montażu modułu baterii.
Cechy produktu
Główny parametr techniczny
| Wydajność urządzeń | 50 grup/godzinę (10PCS) ogniwa akumulatorowe) |
| Wskaźnik przeszczepu sprzętu | ≥ 98% |
| Uderzenie wytłaczeniowe | 1200 mm |
| Dostosowany zakres rozmiarów | L:50 ~ 250 mm; |
| W:20 ~ 100 mm; | |
| H: 100~300 mm; | |
| Maksymalne ciśnienie układania | 500 kg |
| Błąd w regulacji ciśnienia | 0. 1 kg |
| System sterowania | PLC + ekran dotykowy |
| Zużycie mocy wejściowej | 1 kW |
| Zasilanie wejściowe | AC220V/50HZ |
| Źródło sprężonego powietrza | Żadnego |
| Ekran dotykowy | 7 cali ekran dotykowy |
| Odniesienie do wyglądu sprzętue wielkość | L*W*H=2370*500*1400 mm |
| Waga | 400 kg |
Wyświetlacz produktu
![]()
![]()