| Merknaam: | ACEY |
| Modelnummer: | ACEY-SP1200 |
| MOQ: | 1 set |
| Prijs: | USD 5800~8000/Set |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 200 sets/maand |
1200 mm prismatische batterij module stapel- en persmachine met 500 kg druk
Productbeschrijving
ACEY-SP1200 prismatische batterij module stapel- en persmachine is ontworpen voor het stapelen, comprimeren en aanspannen van prismatische lithium batterijcellen, met behulp van een servomotor, een kogelschroef module,met een vermogen van meer dan 50 W,, met een maximale stuwkracht van meer dan 500 kg; het ondersteunt snelle modelwisseling, zorgt voor een nauwkeurige beheersing van de stapelinslag en -druk en beschikt over een drievoudige bescherming, inclusief softwarebeperkingen,Hardwaregrensschakelaars, en druklimieten om overcompressie te voorkomen, waardoor hoge persnauwkeurigheid, veiligheid en consistentie in de batterijmodule-assemblage worden gewaarborgd.
Productkenmerken
Hoofdtechnische parameter
| Efficiëntie van de apparatuur | 50 groepen/uur (10PCS) batterijcellen) |
| Het percentage apparatuurtransplantaties | ≥98% |
| Extrusie slag | 1200 mm |
| Aanpasbaar groottebereik | L:50 tot 250 mm; |
| W:20~ 100 mm; | |
| H: 100 tot 300 mm; | |
| Maximale stapeldruk | 500 kg |
| Fout van de drukregeling | 0. 1 kg |
| Controlesysteem | PLC+touchscreen |
| Inputvermogenverbruik | 1 kW |
| Inlaatvoeding | AC220V/50HZ |
| Compressluchtbron | Geen |
| Touchscreen | 7 inch touchscreen |
| Referentie op het uiterlijk van de apparatuurE grootte | L*W*H=2370*500*1400 mm |
| Gewicht | 400 kg |
Productdisplay
![]()
![]()