| Marka Adı: | ACEY |
| Model Numarası: | ACEY-D300B |
| Adedi: | 1 takım |
| Fiyat: | USD 2160~15900/Set |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, PayPal, L/C, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 200 Takım/ay |
10000A Transistör Elektrik Çift Taraflı Otomatik Pil Paketi Nokta Kaydırıcı 18650 21700 32700 32140 için
Ürün Tanımı
ACEY-D300B otomatik iki taraflı nokta kaynak makinesi endüstriyel düzeyde modüler akıllı kontrol platformu üzerine inşa edilmiştir.Yüksek hassasiyetli servo motorlar, ve yüksek doğruluk, güçlü esneklik ve hızlı yanıt sağlamak için hassas doğrusal modüller.Üretim raporu üretiminde daha fazla verimlilik sağlar, ekipman iletişimi ve çevrimiçi entegrasyon, ürün modeli değişikliği ve süreç parametresi ayarlaması.,18650, 21700, 26650, 32700 ve 33140, bu nedenle esnek ve yüksek verimli pil paketleri üretimi için uygundur.
Özellikleri
Ana Teknik Parametreler
| Uygulanabilir hücre türleri | Silindrik lityum hücreleri: 14500 / 18650 / 21700 / 26650 / 32700 / 33140 |
| Uyumlu Modül Boyutu | X: 0?? 500 mm / Y: 0?? 400 mm / Z: 50?? 140 mm |
| Kontrol Yöntemi | Hareket denetleyici |
| Çalışma ve İşlevler | Kolay işleme; kaynak noktası izleme; sıçrama, yanlış kaynak, zayıf kaynak ve eksik kaynak izleme, kayıt ve alarm. |
| Kaynak akımı | 10000A |
| Kaynak tipi | Transistör |
| Soğutma yöntemi | Zorla hava soğutması |
| Çalışma sıcaklığı | -30°C ile 50°C arasında |
| Çalışma Nemliği | ≤ 90% RH |
| Havalandırma basıncı | 0.4 ∙0.6 MPa |
| Güç kaynağı | AC 220V, 50Hz / 60Hz |
| Yerin yük kapasitesi | ≤ 200 kg/m2 |
| Yerleştirme Tipi | Doğrudan topraklama |
| Site Gereksinimleri | Temiz bir çevre, güçlü elektromanyetik müdahale yok |
| Kurulum Şartları | Düz yüzey, titreşim veya darbe yok |
| Gürültü seviyesi | ≤ 80 dB |
| Makine Boyutları (L × W × H) | Yaklaşık 1150 × 900 × 1720 mm (gerçek makineye bağlı olarak) |
| Makine ağırlığı | Yaklaşık 360 kg. |
| Makine Rengi | Bilgisayar beyaz (özelleştirilebilir) |
| Toplam Güç Tüketimi | ≤ 1,5 kW |
Ürün Görüntüsü
![]()
![]()